tento web nijak NESOUVISÍ s oficiálním zastoupením Volvo Auto Czech ani Volvo Cars Corporation
oficiální stránky Volvo naleznete na www.Volvo.cz

VolvoCesky.cz – aneb co jsme to za bandu :) 

Projekt VolvoCesky.cz vznikl přesně 3.3.2012, kdy se datuje založení domény. V počátku se jednalo o čistě hobby projekt, který vzniknul nápadem Tymona, po úspěšné implementaci češtiny do palubního počítače Volvo V50 r.v. 2004 za obrovské podpory a trpělivosti ok2ucx. Postupem času jsme se v překladech vytáhli na vysokou úroveň, nabídli uživatelům kvalitnější překlad než samotné Volvo, hezčí písmenka, možnosti vlastních hlášek, zvolit typ oslovení, jiné jazyky atd. Díky tomu Volvo zavedlo “akci” a z původní ceny okolo 4.000,- Kč za překlad jej nyní prodává pro omezené množství modelů za cca 900,- Kč :-)

Avšak projekt VolvoCesky.cz nás bavil natolik, že jsme opustili bývalá zaměstnání a začali se tomuto hobby věnovat na 100%. Díky tomu dnes můžeme nabídnout chiptuning, změny konfigurací, recyklaci dálkových ovladačů, opravy většiny modulů, opravy imobilizéru a jiných – pro Volvo neřešitelných – věcí atd.

Naše pevné jádro v ČR nyní tvoří: ok2ucx (Pavel), Tymon (Láďa) a Dave (David). Dále několik externistů v ČR (Radek, …). Ve světě pár kolegů: Obbe (VolvoTune.NL), Lucky (Robert – ARDideas.com), Christian, Pierre, Bosse, Jake,… A samozřejmě morální podpora a hlídač papírů – Alegra :)

A proč to vlastně děláme? Protože Milujeme Volvo!